"Gubitnici, ovo je besmisleno!" Upravo je proključalo u Americi: Senat zadao opasan udarac Trampu zbog Irana, u Beloj kući se širi bes
Blic pre 4 sati

Donald Tramp je oštro kritikovao rezoluciju, nazivajući je "besmislenom" i smatra da ona šalje pogrešnu poruku Iranu i otežava mu posao Bela kuća umanjuje značaj rezolucije, tvrdeći da ona "nema značaj" i da su operacije protiv Irana već okončane primirjem od 7. aprila Američki Senat, u kom većinu ima Republikanska partija, usvojio je rezoluciju o ratnim ovlašćenjima u vezi sa Iranom sa 50 glasova "za" i 48 "protiv", nakon što ju je ranije ovog meseca odobrio












