Ministarstvo pravde: Građani nisu u obavezi da postupaju po pismima koja stižu iz Prištine
Rešetka pre 12 sati

Ministarstvo pravde nije učestvovalo u dostavljanju takvih akata, niti je na bilo koji način uključeno u taj proces, stoji u saopštenju.
Ministarstvo pravde saopštilo je da pisma koja su pojedinim građanima upućena na kućne adrese od strane privremenih institucija samouprave u Prištini, a koja se odnose na navodne krivične postupke, nisu dostavljena posredstvom institucija Republike Srbije. Kako je navedeno, Ministarstvo pravde nije učestvovalo u dostavljanju takvih akata, niti je na bilo koji način uključeno u taj proces. U saopštenju se ističe da su tvrdnje kojima se ovaj slučaj dovodi u vezu sa












