Vučić izašao pred demonstrante GSP-a: "Srećan sam što sam razgovarao sa njima, dijalogom rešavamo probleme"
Euronews pre 6 sati | Autor: Euronews Srbija

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je danas na svojim društvenim mrežama da je izašao pred demonstrante na protestu radnika Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) "Beograd" koji su se okupili ispred Predsedništva Srbije i razgovarao sa njima. "Izašao sam pred demonstrante koji su došli da protestuju ispred Predsedništva Srbije i razgovarao sa njima. Deo radnika GSP-a me je dočekao zvižducima, ali sam bio srećan što sam, ipak, mogao da razgovaram sa












