Studenti u blokadi: Zbog radova za EXPO deo studenata biće iseljen iz Studentskog grada, nisu dobili garancije da će im biti obezbeđen drugi smeštaj
Nova pre 3 sata

Studenti u blokadi saopštili su da će studenti smešteni u drugom bloku F krila Studentskog grada biti primorani da se isele iz domova zbog radova povezanih sa projektom EXPO, bez garancije da će im biti obezbeđen drugi vid smeštaja.
Studenti su naveli su da će studenti smešteni u drugom bloku F krila Studentskog grada morati da napuste svoje sobe zbog potreba međunarodne specijalizovane izložbe EXPO 2027. Kao dokaz svojih tvrdnji, objavili su deo dokumentacije Studentskog centra „Beograd“ u kojoj se navodi da je „Studentski grad, Dom II – F krilo“ određen za potrebe EXPO 2027 Beograd u periodu od 1. maja do 30. avgusta 2027. godine. Због пројекта ЕКСПО, студенти другог блока Ф крила









