Радић: Нећу прихватити издају идеје нормалног друштва, не могу ме уплашити
Н1 Инфо пре 7 сати | Бета

Војни аналитичар Александар Радић, који је саслушан због случаја "звучни топ", рекао је да "не постоји структура која га плаши" и, мада је већ дуже време без прихода, доказао је да је трдоглав и, како је поручио, неће прихватити издају идеје нормалног друштва. "Нема ту никакве патетике.
Једини проблем је што су они корумпирани, нарцисоидни и не могу да схвате да постоје људи који не мисли као они. Не могу да поверују да ми на јавној сцени заиста постојимо из уверења и да постоје редакције, попут 'Времена' и још неких, и појединци који ће упркос огромној штети и притисцима наставити да раде свој посао", рекао је Радић за недељник Време. Како је навео, "прошле године су, покушавајући да га компромитују, објавили класичну пашквилу са његовом












