Đurić sa šefom diplomatije Urugvaja o jačanju saradnje i Ekspu 2027
RINA pre 4 sati

PANAMA SITI - Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić sastao se, u okviru 56.
Generalne skupštine Organizacije američkih država, sa ministrom spoljnih poslova Istočne Republike Urugvaj Mariom Lubetkinom, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova. Na sastanku je ocenjeno da Srbija i Urugvaj imaju značajan prostor za dalje unapređenje odnosa na bilateralnom i multilateralnom planu, uz zajedničku posvećenost dijalogu, stabilnosti i poštovanju međunarodnog prava. Đurić je ukazao da su vizije dve zemlje komplementarne, ocenjujući da je saradnja







