Nikola Nikodijević prekinuo sednicu Skupštine grada Beograda: Odbornici vlasti demonstrativno napustili salu
Nova pre 3 sata

Predsednik Skupštine grada Beograda Nikola Nikodijević prekinuo je današnju sednicu, nakon što su u salu ušli predstavnici udruženja "Zdravo i zeleno Mirijevo". Odbornici vlasti su potom napustili salu.
"Aktivisti udruženja “Zdravo i Zeleno Mirijevo” ušli su u salu Skupštine grada Beograda sa željom da se obrate odbornicima i zatraže povlačenje sa dnevnog reda tačke o Bajdinoj šumu", piše u objavi pokreta Kreni-promeni. Predsednik Skupštine grada Nikola Nikodijević i odbornici većine prekinuli su potom sednicu i napustili skupštinsku salu. "Ustali smo i stali uz aktiviste, nećemo dozvoliti da ih izbacuju iz sale. To neće dozvoliti nijedan opozicioni odbornik",












