SSP i SRCE: Beograd vode ‘ćaci kadrovi’, vlast će uskoro odgovarati u slobodnoj Srbiji
Radio sto plus pre 4 sati

“Gde su pare Beograđana, na šta troše naš novac.
Ovo je drugi rebalans u junu, da li ćemo svaki mesec da imamo po neki. Troše na projekte kao što je ‘Pametan grad’, za nekakve kamere, nekakve softvere. Kad će da objasne Beograđanima šta je taj projekat – da li je to neki ‘Šapićev Štazi’, da li će te kamere da prepoznaju ljude na protestima”, rekla je Mila Popović, u zajedničkom obraćanju ispred zgrade gradske skupštine. Ona je upozorila da “njihovi investitori zidaju gde hoće i šta hoće, pritiskaju se zaposleni u












