Još jedna šuma nestaje u Beogradu: Odbornici glasali za gradnju novih kvadrata - na klizištu

N1 Info pre 13 sati  |  Nenad Nešić
Još jedna šuma nestaje u Beogradu: Odbornici glasali za gradnju novih kvadrata - na klizištu

Sala gradske skupštine pretvorila se danas u "čudnu šumu".

Aktivisti iz Mirijeva tražili se da se od stambene gradnje zaštiti njihova šuma Bajdina, ali vladajuća većina, uz pauze, u nemogućim uslovima, nije želela da ih sasluša, niti je skinula tu tačku s dnevnog reda. Odbornici većine usvojili su novi plan detaljne regulacije za to područje Zvezdare, a izglasali su između ostalog i drugi rebalans budžeta u ovoj godini. Dvojica stanovnika Mirijeva, stali su za govornicu Skupštine Beograda sa molbom da 66 hektara šume

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »