Dušan Alimpijević u Evroligi! Monako odustao od elitnog takmičenja, ekspresno je doneta važna odluka!

Kurir pre 5 sati
Dušan Alimpijević u Evroligi! Monako odustao od elitnog takmičenja, ekspresno je doneta važna odluka!

Prema navodima, Evroliga će i naredne sezone imati 20 klubova, iako Monako neće biti član najjačeg evropskog klupskog takmičenja.

Zbog problema sa finansijama Monako će, najverovatnije, sledeće sezone igrati u Evrokupu. Umesto ovog kluba u Evroligi će igrati Bešiktaš koji od 2023. godine uspešno vodi Dušan Alimpijević. "Predstojeća sezona Evrolige 2026/27, prema očekivanjima, igraće se sa 20 klubova, a mesto Monaka trebalo bi da zauzme Bešiktaš. Turski klub bi u Evroligu trebalo da uđe zahvaljujući specijalnoj pozivnici, dok će Monako privremeno preći u Evrokup, na osnovu petogodišnje licence

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »