Како бих преживео без климе

Радио 021 пре 3 сата  |  ББЦ Невс на српском
Како бих преживео без климе

Иако троше струју, нису здрави, клима уређаји су неопходни да бисмо прегурали вреле дане. Бар неки од нас. Додај 021.рс као главни извор на Гоогле-у

РЕУТЕРС/Том Ницхолсон Волим да дођем и радим у канцеларији, не од куће. Поготово лети. Не смета ми ни мраз, ни киша, али све изнад 20 степени Целзијуса за мене је елементарна непогода. Ретко ко се радује одласку на посао, али ја да - кад је напољу већ у седам ујутру 30 степени, а знам да ћу ући у већ расхлађену редакцију. Наравно, неизбежне су и расправе са колегиницама којима је увек хладно, али им кажем: „Што нисте остале код куће?" или: „Обуците џемпер". Звучи

Повезане вести »

Како бих преживео без климе

Како бих преживео без климе

Јужне вести пре 3 сата
Повезане вести »

Кључне речи

Најновије вести »