Како бих преживео без климе
Радио 021 пре 3 сата | ББЦ Невс на српском

Иако троше струју, нису здрави, клима уређаји су неопходни да бисмо прегурали вреле дане. Бар неки од нас. Додај 021.рс као главни извор на Гоогле-у
РЕУТЕРС/Том Ницхолсон Волим да дођем и радим у канцеларији, не од куће. Поготово лети. Не смета ми ни мраз, ни киша, али све изнад 20 степени Целзијуса за мене је елементарна непогода. Ретко ко се радује одласку на посао, али ја да - кад је напољу већ у седам ујутру 30 степени, а знам да ћу ући у већ расхлађену редакцију. Наравно, неизбежне су и расправе са колегиницама којима је увек хладно, али им кажем: „Што нисте остале код куће?" или: „Обуците џемпер". Звучи








