Đoković pobedio Pola u egzibicionom meču u Londonu

RTV pre 3 sata  |  Tanjug
Đoković pobedio Pola u egzibicionom meču u Londonu

LONDON - Srpski teniser Novak Đoković pobedio je danas Amerikanca Tomija Pola 6:3, 6:7 (6:8), 7:5 na egzibicionom turniru "Đorđo Armani tenis klasik" u klubu Harlingem u Londonu.

Đoković je prvi set na egzibiciji u Londonu dobio sa 6:3. U drugom setu viđena je velika borba, a pobednik ovog dela meča odlučen je u taj-brejku koji je pripao Polu rezultatom 8:6. Srpski teniser je došao do trijumfa protiv Pola pošto je u super taj-brejku slavio sa 7:5. Egzibicioni turnir "Đorđo Armani tenis klasik" bio je poslednja priprema Đokoviću pred Vimbldon, koji počinje 29. juna. Srpski teniser će u prvom kolu Vimbldona igrati Kineza Jibing Vua

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »