Otvorena deonica auto-puta od Adrana do Preljine. Saobraćaj kreće u devet sati, putarina od 1. jula
Dnevnik pre 11 sati

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče popodne, na svečanom otvaranju auto-puta od Preljine kod Čačka do Adrana kod Kraljeva da će ceo Moravski koridor od Pojata do Preljine, sa preostalih 12 kilometara auto-puta, biti završen pre kraja godine.
Vučić je rekao da će saobraćaj na novoj deonici od Preljine do Adrana, u dužini od 28,71 kilometar, krenuti danas u devet sati, a da se putarina neće plaćati do 1. jula. “Ja sam veoma srećan što niko nije ni tražio, niko nije ni sanjao da izgradimo auto-put do Kraljeva. O tome se čak nije ni pričalo. Pričalo se nekada za auto-put do Čačka, nikad se ništa nije delalo, radilo, ali za Kraljevo se nije čak ni pričalo. Ovo je nova istorija”, rekao je Vučić tokom vožnje












