Крагујевачка опозиција и грађански активисти о Дашићевом пешачењу на партијски митинг: Доказ да Крагујевац нема градоначелника

Глас Шумадије пре 13 сати  |  Јованка Николић
Крагујевачка опозиција и грађански активисти о Дашићевом пешачењу на партијски митинг: Доказ да Крагујевац нема градоначелника…

Да су Шумадинци духовити најбоље показују коментари (о томе ћемо у посебном тексту) на вести о подухвату градоначелника Крагујевца и члана Председништва Српске напредне странке Николе Дашића да пешице крене за Београд и „брани Србију“.

А шта кажу активисти и крагујевачка опозиција? За грађанску активисткињу Сузану Ђорђевић „Дашићево ходочашће на партијски скуп је само лош покушај демонстрације оданости Александру Вучићу“: Посебно је занимљиво то што је кренуо сам. Како то да нема колоне партијских колега да га прате? Прикључило му се пар сарадника, а још занимљивије је то да нико од њих не носи обележје „Србија побеђује“, да ли зато што за брендирање нису добили сагласност или зато што и

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »