Из Крагујевца студенти у блокади кренули на Видовдански марш до Краљева
Право у центар пре 7 сати | Право у ЦЕНТАР

Студенти у блокади из Крагујевца, после окупљања испред Природно-математичког факултета око подне (ПМФ) и 16-минутне тишине за жртве пада надстрешнице у Новом Саду, кренули су на Видовдански марш до Краљева где ће сутра бити одржан протест „Све се види на Видовдан“.
Студенти, као и други грађани који се прикључе маршу, треба да стигну у Краљево сутра у 16 и 30 сати. Сви који буду пешачили прећи ће укупно око 60 километара. „Прошле године смо корацима спајали градове, људе и идеје. На том путу су настала пријатељства, успомене и тренуци које и данас препричавамо. За Видовдан се враћамо тамо где је све почело. Ако желиш да будеш део још једне приче која ће се дуго памтити – придружи нам се у шетњи ка Краљеву“, написали су












