Završena prva faza radova na petlji Ostružnica, početak druge faze 29. juna, ove rampe se zatvaraju
Blic pre 7 sati

Druga faza radova počinje 29. juna u 8 sati i traje do 3. jula do 16 sati Tokom druge faze biće promenjen režim saobraćaja sa preusmeravanjima označenim signalizacijom Prva faza rehabilitacije petlje Ostružnica, na deonici auto-puta E-75, završena je danas, saopšteno je iz Puteva Srbije.
Kako se dodaje u saopštenju, saobraćaj se odvija neometano u smeru Niš - Obrenovac/Beograd, kao i u smeru Novi Sad - Obrenovac/Beograd. Početak druge faze rehabilitacije najavljen je za 29. jun u osam časova ujutru, a završetak je planiran 3. jula do 16 časova. Tokom druge faze radova na rehabilitaciji petlje Ostružnica, saobraćaj će se odvijati u izmenjenom režimu. "U smeru Niš/Novi Sad - Beograd/Železnik, za saobraćaj će biti zatvorena direktna rampa, dok će se












