Пукла цев у центру Београда: Вода преплавила улицу, у две општине без водоснабдевања
Мондо пре 12 сати | Јована Радовановић

Због квара на магистралном цевоводу у Улици краљице Марије испред Машинског факултета, јутрос је остао без воде део потрошача на општинама Палилула и Стари град, саопштено је из ЈКП "Београдски водовод и канализација".
Затварање воде је у току, а санација насталог квара на цевоводу започеће након његовог изоловања. За највећи део потрошача, стабилизација водоснабдевања се очекује у току дана, саопштио је ЈКП "Београдски водовод и канализација". Према најновијим информацијама које је објавило ово предузеће на свом званичном сајту потрошачи у Улици краљице Марије број 27 биће без водоснабдевања до 22 часова данас. Саобраћај се у том делу града одвија отежано од јутрос.











