Novak Đoković otkrio zašto Stefan i Tara nemaju mobilne telefone: "Lep način da se otvori konferencija"
Telegraf pre 8 sati | Telegraf.rs

Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković, održao je konferenciju za medije na Vimbldonu pred start Grend slem turnira u Londonu, gde ga u prvom kolu čeka Kinez Jibing Vu, a taj meč je na programu u ponedeljak, kao treći na Centralnom terenu, koji od 14.30 otvaraju Janik Siner i Miomir Kecmanović.
Zanimljivo, Novak je na startu dobio neobično pitanje pred Grend slem turnir, a to je zbog čega njegova deca nemaju pristup mobilnim telefonima, kao i kako pronalazi ravnotežu kada je u pitanju tehnologija i sve prisutnija veštačka ingeligencija. - Baš lep način da se otvori konferencija za medije - počeo je Novak uz osmeh, a zatim odgovorio na pitanje. - Mislim da je to danas jedna od najvažnijih tema za sve nas, u društvu koje se neprestano menja zbog razvoja












