Новоотвореном деоницом Моравског коридора од 9 до 16 часова прошло скоро 8.000 возила
РТС пре 6 сати

Новоотвореном деоницом Моравског коридора, од петље Адрани до петље Прељина, од званичног пуштања у рад, од 9 до 16 часова, прошло је укупно 7.960 возила, саопштило је предузеће "Путеви Србије".
Кроз наплатну станицу Прељина прошло је 3.619 возила, а кроз наплатну станицу Адрани 4.341 возило. Део ауто-пута од Адрана код Краљева до Прељине код Чачка, на Моравском коридору, свечано је отворен јуче, а отварању је присуствовао председник Србије Александар Вучић. Ова деоница је за саобраћај пуштена јутрос у 9 часова, а путарина се неће наплаћивати до 1. јула. Реч је о деоници ауто-пута од петље Адрани до петље Прељина у дужини од 28,71 километар. Време











