MUP: Pretakanje amonijaka nakon curenja u Guči uspešno izvršeno, sedam osoba evakuisano
Euronews pre 12 sati | Autor: Euronews Srbija, Tanjug

Pretakanje amonijaka, nakon curenja u hladnjači u Guči je uspešno izvršeno, a intervencija vatrogasaca-spasilaca završena je u 6.55 časova, saopšteno je iz MUP-a.
Navedeno je da je nakon curenja amonijaka u Guči sedam lica evakuisano, od kojih su četiri prevezena u čačansku bolnicu. "Po prijavi curenja amonijaka u Guči na lice mesta odmah su upućeni pripadnici Sektora za vanredne situacije koji su, u saradnji sa drugim nadležnim službama, preduzeli sve neophodne mere radi zaštite građana i stavljanja situacije pod kontrolu", ističe se u saopšptenju. Zbog curenja amonijaka iz hladnjače u Guči, Ministarstvo unutrašnjih poslova












