Poznato je i ko je najgori tim na ovom Mundijalu: Odgovor će vas možda i iznenaditi!
Hot sport pre 12 sati

Tunis, renomirani tim i bez proširenja, umalo poneo ovo zvanje! Mundijal je dobio prve velike priče u nokaut fazi, ali je grupna faza ostavila i nekoliko selekcija koje će turnir pamtiti po bolnom sudaru sa realnošću.
Kada se pogledaju sve grupe i kompletan učinak eliminisanih reprezentacija, najgori tim dosadašnjeg dela Mundijala je Irak. Azijska selekcija završila je takmičenje sa tri poraza, bez osvojenog boda, samo jednim postignutim golom i čak 12 primljenih, što joj je donelo najlošiju gol-razliku na turniru — -11. Irak je u grupi sa Francuskom, Norveškom i Senegalom potpuno potonuo. Poraz od Norveške, zatim neuspeh protiv Francuske i na kraju težak debakl protiv Senegala












