Studenti nastavili put ka Kraljevu: I dalje smo u ovoj borbi i dušom i telom
N1 Info pre 11 sati | N1 Beograd

Studenti koji su krenuli peške iz Kragujevca u Kraljevo, na današnji skup, nastavljaju put iz Bresnice.
Student Mihajlo Milovanović kaže da su se lepo naspavali, kao i da su juče stigli malo kasnije. "Mislim da smo većinski uspeli da se naspavamo i da se maksimalno odmorimo. Trenutno smo na putu za Kraljevo, imamo možda još malo manje od 5km do sledeće pauze", kaže on. Kako kaže, sa visokim temperaturama se bore tako što se polivaju flašicama vode. "Sad smo trenutno u hladu, imamo tu sreću da imamo dosta hlada u okolini, makar do pauze, za sad se držimo i podnosimo










