"Kao da je eksplodirala bomba" Očevidac iz Guče kom je pozlilo zbog amonijaka otkrio detalje drame: Čulo se šištanje i video gust beli dim

Kurir pre 9 sati  |  Telegraf
"Kao da je eksplodirala bomba" Očevidac iz Guče kom je pozlilo zbog amonijaka otkrio detalje drame: Čulo se šištanje i video…

Curenje amonijaka koje se dogodilo u Guči, kada je iz hladnjače u Prvomajskoj ulici iscurila ova hemijska supstanca, izazvalo je opštu paniku među građanima, naročito nakon što su dobili SMS poruke sa hitnim upozorenjem.

Jedan od svedoka sinoćne drame u kojoj je povređeno više lica otkrio je sve detalje. Brza reakcija nadležnih službi sprečila je katastrofu, a gospodin Miroslav, koji živi u blizini mesta, sinoć bio budan kada se, prema njegovim rečima, začulo šištanje, kao da je pukla cev. Kako je rekao, izašao je na ulicu da vidi po čemu se radi i video gust beli oblak dima iznad fabrike. Osetio je da mu je loše zbog amonijaka, stoga se vratio u kuću, pokupio ukućane, pozvao

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »