Dodik: Vojska Srbije jedna od najjačih odbrambenih sila

Sputnik pre 2 sata
Dodik: Vojska Srbije jedna od najjačih odbrambenih sila

Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata Milorad Dodik izjavio je da je sve što je urađeno u poslednje vreme za Vojsku Srbije impresivno i dodao da je Vojska Srbije danas ozbiljna, ne samo regionalna sila, nego jedna od najjačih odbrambenih sila.

Dodik je, koji je prisustvovao prikazu novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović“ u Batajnici, rekao da je Vojska Srbije pre 10-15 godina bila, u najmanju ruku, u zapuštenom stanju. Čestitao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, načelniku Generalštaba Vojske Srbije generalu Milanu Mojsiloviću, svim vojnicima i oficirima. „Nek je sretno“, rekao je Dodik. Pogledajte i:

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »