Кијев у пламену, има мртвих и рањених! Русија извела жестоке ударе балистичким ракетама, док се Украјина суочава са тешким политичким потресима! (фото/видео)
Курир пре 21 дана | Киив Индепендент/Пренео: В.М.)

Русијаје у ноћи 16. јула извела напад балистичким ракетама на главни град Украјине Кијев, при чему су погинуле најмање две особе, а још шест је повређено, саопштили су званичници.
Експлозије су одјекнуле у Кијеву нешто пре 1 сат после поноћи по локалном времену, према извештајима новинара листа "Кијев индепендент" са лица места. Тимур Ткаченко, начелник Кијевске градске војне администрације, рекао је да Русија напада град балистичким ракетама. Ваздухопловне снаге Украјине саопштиле су да је најмање осам балистичких ракета било усмерено ка Кијеву. Градоначелник Кијева, Виталиј Кличко потврдио је да су две особе погинуле, додајући да се међу












