Povezane vesti
Tači tajno obučava vojsku: Čekaju samo konačni mig sa Zapada i kreću u akciju!
Pravda 12.03.2017
Kosovske bezbednosne snage, koje su pod kontrolom albanskih političara sa Kosova i Metohije, organizovane su kao vojne jedinice, a njihova akcija za formalno prerastanje u vojsku biće nastavljeno. Ovaj stav dele poznavaoci prilika na Kosovu i Metohiji i… »
Tači tajno obučava vojsku: Lideri Albanaca sa Kosova čekaju konačni mig sa zapada
Blic 11.03.2017
Kosovske bezbednosne snage, koje su pod kontrolom albanskih političara sa Kosova i Metohije, organizovane su kao vojne jedinice, a njihovo formalno prerastanje u vojsku biće nastavljeno. Ovaj stav dele poznavaoci prilika na Kosovu i Metohiji i vojni… »
Vesti dana »

Studenti koji pešače ka Beogradu u Pančevu odali počast stradalima u Novom Sadu
Beta pre 9 satijoš 11 povezanih

VIDEO „Studenti koji žele da uče“ snimljeni kako preskaču ogradu i beže iz kampa kod Pionirskog parka
Nova pre 16 minutajoš 66 povezanih

Većina studenata stigla na Terazije, Beograđani im pripremili doček: Blokiran Bulevar kralja Aleksandra, od Terazija do Slavije sve stoji (foto, video)
Blic pre 5 minutajoš 56 povezanih

Studenti u blokadi stižu u Beograd: Crveni tepih kod Terazijske česme, vatromet za bicikliste...
RTV pre 5 minutajoš 46 povezanih

Slučaj novosadske železničke stanice pod lupom Evropskog javnog tužilaštva
BBC News pre 2 satajoš 35 povezanih