Povezane vesti
Putin: Novo oružje za ruske nuklearne snage
Al Jazeera 23.03.2017
Ruski lider istakao je da će do 2020. godine opremljenost vojske modernim naoružanjem biti iznad 60 posto. Ruski predsjednik Vladimir Putin izjavio je da će njegova država nastaviti razvijati svoj odbrambeni potencijal i najavio kako će strateške… »
Putin: Nuklearne snage biće opremljene novim naoružanjem
RTV 23.03.2017
MOSKVA - Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da će Rusija nastaviti da razvija odbrambeni potencijal zemlje i najavio da će strateške nuklearne snage te zemlje biti opremljene novim naoružanjem. "Opremaćemo sve vidove vojske opremom i… »
Putin iznenadio sve: Stiže novo nuklearno oružje!
Pravda 23.03.2017
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da će strateške nuklearne snage Rusije biti opremljene novim naoružanjem. Kako je rekao, Rusija će nastaviti da razvija odbrambeni potencijal zemlje. „Opremaćemo sve vidove vojske opremom i naoružanjem… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 4 satijoš 1 povezana