Povezane vesti

Ljuba Pantović nije čestitala ćerki trudnoću: Evo šta je Aleksandra Subotić poručila mami

Ljuba Pantović nije čestitala ćerki trudnoću: Evo šta je Aleksandra Subotić poručila mami

Kurir 21.04.2017
Vest da je Aleksandra Subotić trudna glavna je tema u rijalitiju "Parovi". Aleksandra Subotić sinoć je u “Parovima” saznala da je trudna i da će dobiti dete sa Davidom Dragojevićem, a ono što ju je pogodilo jeste to da joj njena majka Ljuba… »
Reakcije: rezultate njenog testa na trudnoću pratila cela Srbija uživo

Reakcije: rezultate njenog testa na trudnoću pratila cela Srbija uživo

Tračara 21.04.2017
Nakon što je Aleksandra Subotić posumnjala da je u drugom stanju, ona je odradila test za trudnoću, a rezultati nisu saopšteni njoj lično, nego je morala da ih čuje u uživo programu, okružena svim učesnicima Parova, dok su sve to pratili gledaoci… »
Davidova majka prebledela: Skriveni se javio uživo i posle njegovog komentara nije joj bilo dobro!

Davidova majka prebledela: Skriveni se javio uživo i posle njegovog komentara nije joj bilo dobro!

Kurir 21.04.2017
Aleksandra Subotić uradila je test za trudnoću i saznala da je trudna i da čeka bebu sa Davidom, otkako je ušao u luksuznu vilu u Zemunu. U Parove su ušli Aleksandrin otac Karađorđe i Davidovi roditelji, a Skriveni je odmah imao neprijatan… »
Karađorđe oduševljen! Opet postaje deda: A evo šta misli od Davidovoj majci i očuhu! Šok

Karađorđe oduševljen! Opet postaje deda: A evo šta misli od Davidovoj majci i očuhu! Šok

Kurir 21.04.2017
Karađorđe Subotić, otac Aleksandre Subotić, stigao je u vilu u Zemunu i saznao da će opet postati deda. "Ovo je za mene sve pozitivno. Samo još više ću da ih podržim. Biljana mi je super, Mungos je takođe ostavio pozivitivan utisak na mene"… »
(Video) David ronio suze: Ljubina ćerka trudna, a njen novi zahtev će vas šokirati

(Video) David ronio suze: Ljubina ćerka trudna, a njen novi zahtev će vas šokirati

Kurir 21.04.2017
Aleksandra Subotić, učesnica rijalitija "Parovi" u drugom je stanju, otkriveno je u živom prenosu iz luksuzne vile. Učesnicima rijalitija pokazan rezultat Aleksandrinog testa na trudnoću, koja je se već nekoliko nedelja zabavlja sa Davidom… »

Vesti dana »