Povezane vesti

Plenković: Ustaški grb na Jasenovcu? Ma dajte, to je ozakonjeno pre puno, puno godina!

Plenković: Ustaški grb na Jasenovcu? Ma dajte, to je ozakonjeno pre puno, puno godina!

Pravda 23.04.2017
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je danas, nakon komemoracije žrtvama ustaškog koncentracionog logora Jasenovac, da mu je žao što nema jedinstvene komemoracije, uz tvrdnju da u Hrvatskoj nema relativizacije ustaštva. „Žao mi je… »
Plenković: Žao mi je što nema jedinstvene komemoracije

Plenković: Žao mi je što nema jedinstvene komemoracije

Slobodna Evropa 23.04.2017
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je novinarima, nakon komemoracije žrtvama ustaškog koncentracionog logora Jasenovac, da mu je žao što nema jedinstvene komemoracije – objavila je Hrvatska radio televizija. "Žao mi je. Činjenica da će… »
Plenković u Jasenovcu: Žrtve zaslužuju jednu kolonu

Plenković u Jasenovcu: Žrtve zaslužuju jednu kolonu

N1 Info 23.04.2017
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je, nakon komemoracije žrtvama ustaškog koncentracionog logora Jasenovac, da mu je žao što nema jedinstvene komemoracije i naglasio da žrtve zločina to zaslužuju. Odbacio je kritike da hrvatska vlada… »
Plenkoviću žao zbog tri komemoracije, a ustaški grb — pa ozakonjen je

Plenkoviću žao zbog tri komemoracije, a ustaški grb — pa ozakonjen je

Sputnik 23.04.2017
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je danas, nakon komemoracije žrtvama ustaškog koncentracionog logora Jasenovac, da mu je žao što nema jedinstvene komemoracije, uz tvrdnju da u Hrvatskoj nema relativizacije ustaštva. „Žao mi je… »
Plenković: U Hrvatskoj nema relativizacije ustaštva

Plenković: U Hrvatskoj nema relativizacije ustaštva

RTS 23.04.2017
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je danas, nakon komemoracije žrtvama ustaškog koncentracionog logora Jasenovac, da mu je žao što nema jedinstvene komemoracije. "Žao mi je. Činjenica da će biti tri komemoracije, uz svo poštovanje onoj… »
Plenkoviću žao zbog tri komemoracije

Plenkoviću žao zbog tri komemoracije

Vesti online 23.04.2017
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je u nedelju, nakon komemoracije žrtvama ustaškog koncentracionog logora Jasenovac, da mu je žao što nema jedinstvene komemoracije, uz tvrdnju da u Hrvatskoj nema relativizacije ustaštva. - Žao mi je… »

Vesti dana »