Povezane vesti

Vojvodina s optimizmom putuje na derbi sa Zvezdom u Beogradu

Vojvodina s optimizmom putuje na derbi sa Zvezdom u Beogradu

Radio 021 28.04.2017
Fudbalere Vojvodine u nedelju očekuje teška utakmica protiv Crvene zvezde u derbiju 3. kola plej-ofa Superlige, ali je novi šef stručnog štaba Voše Radoslav Batak ipak optimista. On očekuje dobar rezultat ukoliko njegovi igrači ponove pristup… »
Batak: Ne dotiču me priče o puštanju, idemo na pobedu protiv Zvezde

Batak: Ne dotiču me priče o puštanju, idemo na pobedu protiv Zvezde

Večernje novosti 28.04.2017
U životu mogu da garantujem samo za sebe, a znam da niko od mojih igrača i članova stručnog štaba nijednog trenutka neće imati nedoumicu po tom pitanju - kaže trener Vojvodine. Trener fudbalera Vojvodine Radoslav Batak rekao je danas da ukoliko… »
Batak: Ne interesuju me priče da će Voša pustiti Zvezdu

Batak: Ne interesuju me priče da će Voša pustiti Zvezdu

Mozzart sport 28.04.2017
“Na svakoj utakmici idemo na pobedu“, kaže Vošin šef struke. Prašina se digla sa onim snimkom koji je objavio Partizan uz tvrdnju da su čelnici Vojvodine pretili da će namerno pustiti Crvenu zvezdu da pobedi u predstojećem derbiju trećeg kola… »
Batak: Bez dileme, pokušaćemo da pobedimo

Batak: Bez dileme, pokušaćemo da pobedimo

Dnevnik 28.04.2017
Posle dva vezana odmeravanja snaga s Partizanom, prvenstvene i Kup utakmice, pred fudbalerima Vojvodine sutra je novi, veoma težak ispit. Novosađani gostuju u Beogradu, gde će im, u susretu 3. kola plej-ofa, domaćin biti lider na tabeli, ekipa Crvene… »
O puštanju zvezde: Batak: Ne zanimaju me te priče, a siguran sam da to važi i za sve u Voši

O puštanju zvezde: Batak: Ne zanimaju me te priče, a siguran sam da to važi i za sve u Voši

Sportal blic 28.04.2017
Trener fudbalera Vojvodine Radoslav Batak ocenio je da, ukoliko njegovi igrači protiv Crvene zvezde ponove pristup utakmici kao protiv Partizana, mogu da se nadaju dobrom rezultatu, kao i da ga ne zanimaju priče u javnosti da će njegov tim pustiti… »
U Vojvodini nemaju dilemu: "Protiv Zvezde kao protiv Partizana, i rezultat neće izostati"

U Vojvodini nemaju dilemu: "Protiv Zvezde kao protiv Partizana, i rezultat neće izostati"

Sportske.net 28.04.2017
Šef struke Vojvodine, Radoslav Batak, izjavio je da je optimista pred utakmicu protiv Crvene zvezde. Na stadionu "Rajko Mitić" u nedelju Vojvodina će gostovati Crvenoj zvezdi, a taj meč dolazi nakon dva iscrpljujuća meča protiv Partizana, u… »
Batak o "puštanju" Zvezde: Ne zanimaju me te priče

Batak o "puštanju" Zvezde: Ne zanimaju me te priče

Mondo 28.04.2017
"U životu mogu da garantujem za sebe i uz to znam da niko od igrača i mog stručnog štaba neće imati jednu nedoumicu. Idemo da pokušamo da pobedimo", kazao je trener Vojvodine uoči gostovanja braniocu titule. Teško da je ijedan trener u srpskom… »
Meleg: Nikad nikog ne puštam

Meleg: Nikad nikog ne puštam

Večernje novosti 27.04.2017
Želeli smo pobedu u Kupu više od Partizana. Ne obazirem se na priče oko utakmice sa Zvezdom, kaže igrač Vojvodine pred gostovanje u Beogradu. REMI na "Karađorđu" u prvom meču polufinala Kupa Srbije sa Partizanom, nije neka osnova za revanš u… »

Vesti dana »