Povezane vesti

Nesrećna majka tuži Fejsbuk: Nek me puste na profil moje ćerke (15) da saznam zašto je umrla!

Nesrećna majka tuži Fejsbuk: Nek me puste na profil moje ćerke (15) da saznam zašto je umrla!

Kurir 30.04.2017
Majka iz Berlina tuži Fejsbuk jer je ta društvena mreža već dva puta odbila da joj omogući da uđe u nalog svoje ćerke (15), koja je umrla pod čudnim okolnostima. Majka je tražila da uđe u nalog svoje pokojne ćerke ne bi li iz njega shvatila… »
Majka tuži Fejsbuk jer joj ne dozvoljava da sazna zašto joj je ćerka misteriozno umrla

Majka tuži Fejsbuk jer joj ne dozvoljava da sazna zašto joj je ćerka misteriozno umrla

Blic 30.04.2017
Jedna Nemica je primorana da ponovo tuži kompaniju "Fejsbuk" kako bi otkrila kako joj je i zbog čega preminula ćerka. Njena 15-godišnja ćerka je umrla pod neobjašnjenim okolnostima i žena zahteva da pristupi njenom "Fejsbuk" profilu. Ženi iz… »
Ožalošćena majka tuži Fejsbuk: Ne daju joj da sazna zašto joj je ćerka umrla

Ožalošćena majka tuži Fejsbuk: Ne daju joj da sazna zašto joj je ćerka umrla

Večernje novosti 30.04.2017
Iako samo želi da sazna razlog misteriozne smrti svoje kćeri, kompanija majci ne dozvoljava pristup, pravdajući se da ne može da dozvoli narušavanje privatnosti. NASTOJEĆI da razume zašto joj je ćerka umrla tako mlada, jedna majka iz Berlina tuži… »

Vesti dana »