Povezane vesti
Migrant napastvovao dečaka u Obrenovcu
RTV 16.05.2017
BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su u Obrеnovcu državljanina Avganistana S. H. (1989.) osumnjičеnog da jе počinio krivično dеlo nеdozvoljеnе polnе radnjе nad trinaеstogodišnjim dеčakom, saopštio je MUP… »
Drama u Obrenovcu: Migrant presreo dečaka (13) u parku, krenuo da ga pipa, pa mu pokazao zadnjicu!
Kurir 16.05.2017
Policija je uhapsila migranta H. S. (28) iz Avganistana zbog sumnje da je seksualno zlostavljao dečaka (13) iz Obrenovca. Sumnja se da je H.S. prvo prišao dečaku, dodirnuo mu rukom polni organ, a potom okrenuo leđa, skinuo farmerke i donji veš i… »
Migrant zlostavljao dečaka: Pipkao trinaestogodišnjaka na ulici, pa se pred njim skinuo go
Blic 16.05.2017
Jedan migrant uhapšen je u Obrenovcu zbog sumnje da je seksualno zlostavljao trinaestogodišnjeg dečaka. Kako "Blic" saznaje, incident se dogodio u ponedeljak, a Avganistanac koji je napao dečaka je brzo uhapšen i izveden pred tužioca, i određeno mu… »
Vesti dana »

Novosadski studenti blokirali Skupštinu grada, Žandarmerija razbila blokadu
Blic pre 3 satajoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 28 minutajoš 3 povezane

Hladan dan, ujutro mestimično sa slabim mrazem, temperatura do 7 stepeni
RTV pre 6 satijoš 5 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane

Tužilaštvo formiralo predmet o slučaju "zvučni top": Ispituje masovni incident tokom protesta u Ulici kralja Milana
Blic pre 9 satijoš 2 povezane