Povezane vesti
Niški osnovci se prvi put takmičili u sklapanju rubikove kocke
Južne vesti 26.05.2017
Samo 18 sekundi, ali mnogo koncentracije, srpljenja i nekoliko meseci “treninga”, trebalo je Nikoli Kostiću, učeniku 5. razreda Osnovne škole “Učitelj Tasa”, da sklopi rubikovu kocku i bude brži od svojih vršnjaka. On je i “idejni tvorac” opštinskog… »
Nikola Kostić Rubikovu kocku sklopio za 18 sekundi
Niške vesti 26.05.2017
Nikola Kostić, učenik petog razreda OŠ „Učitelj Tasa“ pobednik je prvog opštinskog takmičenja u sklapanju Rubikove kocke, koje je i održano u ovoj školi. On je ovu, za mnoge pretešku mozgalicu, rešio za svega 18 sekundi. Mnogi su bili u čudu gledajući… »
Vesti dana »

Burna noć u Srbiji: Zapaljene prostorije SNS i demolirana Skupština u Valjevu, neredi u Beogradu, 56 privedenih
NIN pre 41 minutajoš 58 povezanih

Upozorenja RHMZ-a na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u zapadnoj Srbiji i Vojvodini
Naslovi.ai pre 1 satjoš 45 povezanih

"Ogroman potencijal srpske košarke!" Nenad Krstić o momcima koji su upravo postali šampioni Evrope
Večernje novosti pre 6 minutajoš 27 povezanih

Drama iznad Smolenska - FSB oborio ukrajinski dron kod nuklearke; evropski lideri sutra u Beloj kući sa Zelenskim i Trampom
RTS pre 16 minutajoš 166 povezanih

Studenti i građani i večeras pozivaju na proteste: Objavljen spisak gradova gde će biti okupljanja
Pravda pre 31 minutajoš 12 povezanih