Povezane vesti

Novak Đoković: Zaslužena pobeda Tima, bio je bolji

Novak Đoković: Zaslužena pobeda Tima, bio je bolji

Hot sport 07.06.2017
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je prvi set u današnjem meču protiv Dominika Tima, u četvrtfinalu Rolan Garosa odlučio pobednika, i da je Austrijanac zasluženo pobedio, ali da i dalje ima motivaciju da igra i vrati se na prvo mesto na ATP… »
Bekerov apel: ''Nole, HITNO nađi novog trenera! Agasija nema kad ti najviše treba!''

Bekerov apel: ''Nole, HITNO nađi novog trenera! Agasija nema kad ti najviše treba!''

Sportske.net 07.06.2017
Brojne reakcije posle današnje eliminacije Novaka Đokovića sa Rolan Garosa. Jedna od najzanimljivijih stigla je i od njegovog bivšeg trenera. Boris Beker već nekoliko meseci nije u timu Novaka Đokovića, ali sada već sa sigurnošću može da se… »
Vilander sipa so na Novakovu ranu: ''Sad je broj 3, više nije na vrhu''

Vilander sipa so na Novakovu ranu: ''Sad je broj 3, više nije na vrhu''

Sportske.net 07.06.2017
Dugogodišnji komentator Eurosporta i nekadašnji teniski as Mats Vilander detaljno je analizirao novu krizu u koju je upao naš najbolji teniser. Posle meča sa Špancem Vinjolasom, nadali smo se da Novak Đoković polako podiže formu pred završnicu… »
Beker o Đokoviću: Novi trener, pod hitno!

Beker o Đokoviću: Novi trener, pod hitno!

Mondo 07.06.2017
Eksperti TV kanala "Eurosport" smatraju da poraz od Dominika Tima mora kod Novaka da uključi sve alarme. Novak Đoković od srede je bivši šampion Rolan Garosa i praktično bivši svetski "broj dva". Ubedljiv poraz od Dominika Tima u četvrtfinalu… »
Đoković: "Sada mi ne ide baš najbolje, ali to je sport"

Đoković: "Sada mi ne ide baš najbolje, ali to je sport"

Sportske.net 07.06.2017
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je prvi set u današnjem meču protiv Dominika Tima, u četvrtfinalu Rolan Garosa odlučio pobednika, i da je Austrijanac zasluženo pobedio, ali da i dalje ima motivaciju da igra i vrati se na prvo mesto na ATP… »
Tim pobedio Djokovića u četvrtfinalu Rolan Garosa

Tim pobedio Djokovića u četvrtfinalu Rolan Garosa

Beta video 07.06.2017
PARIZ - Srpski teniser Novak Djoković neće braniti titulu na Rolan Garosu u Parizu, pošto je danas u četvrtfinalu izgubio od sedmog tenisera sveta Austrijanca Dominika Tima posle tri seta, 6:7, 3:6, 0:6. Teniseri su u prvom setu napravili po dva… »
Strani novinari uneli pometnju oko Novakovog učešća na Vimbldonu

Strani novinari uneli pometnju oko Novakovog učešća na Vimbldonu

Vesti online 07.06.2017
Na konferenciji za medije posle poraza od Dominika Tima u četvrtfinalu Rolan Garosa Novak Đoković je govorio i o mogućnosti da propusti sledeći Grend slem, koji će početkom jula biti odigran u Londonu. Na pitanje novinara da li razmišlja o pauzi i… »
Ako neću da igram tenis, niko me neće zaustaviti: Kada je ostao sam sa srpskim novinarima, Novak je potpuno otvorio dušu…

Ako neću da igram tenis, niko me neće zaustaviti: Kada je ostao sam sa srpskim novinarima, Novak je potpuno otvorio dušu…

Telegraf 07.06.2017
Najbolji srpski teniser ističe da će morati da razmisli jedno vreme i da donese pravu odluku ui za njega, ali i za ljude koje ima oko sebe. Novak Đoković je otvorio dušu posle poraza od Dominika Tima u četvrtfinalu Rolan Garosa, naročito nakon što… »

Vesti dana »