Povezane vesti
Ruše zgrade na Slaviji: Bager sravnio napuštene objekte i kioske brze hrane
Blic 10.06.2017
Toliko dugo očekivana rekonstrukcija Trga Slavija danas je i zvanično počela. Vesela muzika i dečiji smeh koji su bili zastupljeni duž Ulice kralja Milana, na kružnom toku su ustupili mesto robusnim zvucima teške mašinerije kojom su radnici… »
Počelo uređenje Trga Slavija
Studio B 10.06.2017
Uređenje Trga Slavija, kojim dnevno prođe 70.000 pešaka i dvostruko više vozila, počelo je rušenjem nelegalnih objekata, a završetak radova planiran je za 7. novembar, izjavio je gradski menadzer Goran Vesić. Prvi deo rekonstrukcije na Slaviji… »
Vesić: Počinje rekonstrukcija Trga Slavije
Večernje novosti 10.06.2017
Uređenje Trga Slavija počinje rušenjem nelegalnih objekata, a građani će blagovremeno biti obavešteni o novoj organizaciji saobraćaja na skveru kojim dnevno prođe 70.000 pešaka i dvostruko više vozila. Uređenje Trga Slavija počinje danas… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 5 satijoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 59 minutajoš 4 povezane

(Video) "Hajde da sahranimo decu, pa spalite grad ako želite": Pop smirivao besne građane Kočana da ne sruše kuću gradonačelnika
Blic pre 23 minutajoš 7 povezanih