Povezane vesti
Aleksandar Vulin posetio odmaralište Crvenog krsta na Vršačkom bregu
Dnevnik 26.06.2017
VRŠAC: Odmaralište Crvenog krsta na Vršačkom bregu posetio je ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin. On je tom prilikom izjavio da je politika Vlade Aleksandra Vučića bila takva da nije bilo smanjivanja… »
Vulin obišao je odmaralište Crvenog krsta na Vršačkom bregu
Beta video 26.06.2017
BEOGRAD - Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, Aleksandar Vulin, obišao je danas odmaralište Crvenog krsta na Vršačkom bregu. (pokrivalice)… »
Vulin: Vučić postavio put kojim će ići svaka sledeća vlada
Beta video 26.06.2017
BEOGRAD - Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, Aleksandar Vulin, obišao je danas odmaralište Crvenog krsta na Vršačkom bregu i tom prilikom izjavio da je politika Vlade Aleksandra Vučića bila takva da nije bilo smanjivanja… »
Vesti dana »

Ukrajina spremna na prekid vatre, Amerika poručuje ‘lopta na ruskom terenu’
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Sagovornici Danasa o povređenom policajcu: Obmanjivanje javnosti, stvaranje panike i izazivanje nasilja
Danas pre 2 satajoš 1 povezana