Povezane vesti
Svaljivanje krivice na Holanđane jeftino, i Nemačka snosi odgovornost za Srebrenicu
Sputnik 28.06.2017
Stalno svaljivati krivicu na Holanđane je jeftin izgovor. Odgovornost za Srebrenicu snosi cela Evropa, pa i Nemačka, kao i nemačka vlada, kaže za „Dojče vele“ bivši poslanik nemačkih demohrišćana (CDU) Štefan Švarc. „Najkasnije nakon Goražda, koje je… »
Schwarz: Cijela Evropa snosi odgovornost za Srebrenicu
Al Jazeera 28.06.2017
UN je u Srebrenici poslao hiljade ljudi u sigurnu smrt, kaže bivši zastupnik njemačkog CDU-a Stefan Schwarz. Bivši poslanik njemačkih demokršćana (CDU) Stefan Schwarz rekao je za Deutsche Welle kako je stalno svaljivanje krivice na Holandiju zbog… »
Bivši nemački poslanik: Odgovornost za Srebrenicu snosi cela Evropa, pa i Nemci
Kurir 28.06.2017
Stalno svaljivati krivicu na Holanđane je jeftin izgovor. Odgovornost za Srebrenicu snosi cela Evropa, pa i Nemačka, kao i nemačka vlada, izjavio je bivši poslanik nemačkih demohrišćana (CDU) Štefan Švarc. ”Ujedinjene nacije su u Srebrenici hiljade ljudi… »
Vesti dana »

Srpska lista posle odluke o promeni ulica u Severnoj Mitrovici: Odluke promenljive kao i ljudi
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

"Republika Srpska će doživeti da bude nezavisna od Sarajeva": Dodik: "Predsednik može da ode sa funkcije samo ako podnese ostavku ili bude opozvan"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana