Povezane vesti

Vučić: Ja sam komandant, a ne Vulin

Vučić: Ja sam komandant, a ne Vulin

Politika 30.06.2017
Dubrovnik – „Ja sam komandant oružanih snaga, a Aleksandar Vulin će obavljati poslove u skladu sa programom vlade”, rekao je u Dubrovniku predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je učestvovao na samitu zemalja Procesa saradnje u jugoistočnoj… »
Vučić se večeras sastao sa Mogerini

Vučić se večeras sastao sa Mogerini

Mondo 30.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Dubrovniku sa šeficom evropske diplomatije Federikom Mogerini. Foto: YouTube/screenshot Predsednik Vučić je istakao da je Srbija posvećena očuvanju stabilnosti i da će učiniti sve da sa… »
Grabar Kitarović i Vučić o odnosima dve zemlje

Grabar Kitarović i Vučić o odnosima dve zemlje

Danas 30.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović razgovarali su danas na radnom ručku u Dubrovniku o odnosima i ekonomskoj saradnji dve zemlje. Kolinda Grabar Kitarović je organizovala radni ručak odmah po dolasku… »
Predsednik Vučić se sastao sa Mogerini

Predsednik Vučić se sastao sa Mogerini

RTV 30.06.2017
DUBROVNIK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Dubrovniku sa šeficom evropske diplomatije Federikom Mogerini. Uoči sastanka on je najavio da će zasigurno tema biti Kosovu i Metohija i dijalog sa Prištinom, podvukavši da dijalog… »
Vučić: Nastavak saradnje s Hrvatskom

Vučić: Nastavak saradnje s Hrvatskom

Beta 30.06.2017
 Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Dubrovniku da se s hrvatskom predsednicom Kolindom Grabar Kitarović dogovorio o nastavku saradnje dve zemlje na rešavanju konkretnih problema. "Razgovarao sam s hrvatskom predsednicom o… »
Vučić: Za prvih šest meseci ove godine ostvarili smo najveći suficit od 1945.

Vučić: Za prvih šest meseci ove godine ostvarili smo najveći suficit od 1945.

Novi magazin 30.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Dubrovniku da je Srbija za prvih šest meseci ove godine ostvarila najveći suficit od 1945. godine do danas, i to kako je naveo, "bez ijedne privatizacije". Vučić je za Radio-televiziju Srbije… »
Vučić sa Kolindom u Dubrovniku: Evo šta je sve predsednik obećao Hrvatima u Srbiji

Vučić sa Kolindom u Dubrovniku: Evo šta je sve predsednik obećao Hrvatima u Srbiji

Pravda 30.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas u Dubrovniku detaljno sa hrvatskom predsednicom Kolindom Grabar Kitarović o pitanjima od značaja za Srbe u Hrvatskoj i hrvatsku manjinu u Srbiji, te najavio da će Srbija finansirati izgradnju… »
Vučić u Dubrovniku – o Srbima u Hrvatskoj, izgradnji kuće bana Jelačića i regionalnoj saradnji

Vučić u Dubrovniku – o Srbima u Hrvatskoj, izgradnji kuće bana Jelačića i regionalnoj saradnji

RTS 30.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je u Dubrovniku detaljno sa hrvatskom predsednicom Kolindom Grabar Kitarović o pitanjima od značaja za Srbe u Hrvatskoj i hrvatsku manjinu u Srbiji. Najavio je da će Srbija finansirati izgradnju kuće… »
Vučić sa Grabar Kitarović u Dubrovniku: Rešavaćemo bilateralne probleme

Vučić sa Grabar Kitarović u Dubrovniku: Rešavaćemo bilateralne probleme

Blic 30.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Dubrovniku, gde prisustvovuje Samitu zemalja članica Procesa saradnje u jugoistočnoj Evropi (PSJIE), da je sa predsednicom Hrvatske Kolindom Grabar Kitarović razgovarao o konkretnim problemima koji… »
Vučić i Grabar Kitarovićeva u Dubrovniku o odnosima dve zemlje

Vučić i Grabar Kitarovićeva u Dubrovniku o odnosima dve zemlje

RTS 30.06.2017
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović priredila je radni ručak predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, odmah po njegovom dolasku u Dubrovnik, gde će učestvovati na Samitu zemalja članica Procesa saradnje u jugoistočnoj Evropi. Predsednik… »
Dačić: Nova vlada Srbije ostaje na evropskom putu

Dačić: Nova vlada Srbije ostaje na evropskom putu

Beta 30.06.2017
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas u Beogradu da će nova vlada zadržati spoljnopolitičke prioritete prethodne, što znači da Srbija ostaje na evropskom putu koji podrazumeva ne samo pregovore o članstvu već i… »
Dačić: Da Beograd bude sedište Transportne zajednice

Dačić: Da Beograd bude sedište Transportne zajednice

Vesti online 30.06.2017
Potpredsednik srpske vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić zatražio je danas u Dubrovniku podršku da Beograd bude sedište Sekrtarijata Transportne zajednice i poručio da naša zemlja u potpunosti podržava dalje intenziviranje regionalne… »
Dačić: Ivropske integracije su prioritet zbog građana Srbije

Dačić: Ivropske integracije su prioritet zbog građana Srbije

Blic 30.06.2017
Nova vlada će u pogledu spoljne politike zadržati prioritete koje je imala do sada, ostajemo pri evropskom putu Srbije što ne znači samo pregovore o članstvu već i harmonizaciju društva sa vrednostima EU što je još važnije, rekao je danas… »

Vesti dana »