Повезане вести

Наташа Беквалац открила све о вези са Луком!

Наташа Беквалац открила све о вези са Луком!

Свет плус 12.07.2017
Наташа Беквалац гостујући у једној емисји испричала је све на тему развода, али и открила поједине детаље из везе са новим дечком Луком. Популарна певачица која је синоћ код Огњена Амиџића премијерно представила и своју… »
(Видео) Наташа Беквалац шокирала: С Луком сам се видела и пре развода с Љубом

(Видео) Наташа Беквалац шокирала: С Луком сам се видела и пре развода с Љубом

Курир 12.07.2017
Наташа Беквалац је открила је Луку Лазукића, новог дечка, упознала пре шест година, а да је наставила виђање са њим пре него што се развела од другог супруга Љубе Јовановића. "Упознали смо се пре шест година у Шпанији… »
Скидање у емисији! (фото, видео)

Скидање у емисији! (фото, видео)

Мондо 12.07.2017
"Ако не одговориш на ово питање, мораћеш да се скинеш..." Певачица Наташа Беквалац гостовала је у емисији Огњена Амиџића на Пинк телевизији, где је причала о разводу од Љубе Јовановића, романси с Луком Лазукићем… »
Не престаје да шокира: Наташа Беквалац признала: Почела сам да се виђам са Луком пре развода од Љубе

Не престаје да шокира: Наташа Беквалац признала: Почела сам да се виђам са Луком пре развода од Љубе

Блиц 11.07.2017
Певачица је у емисији "Ами Г Схов" отворила душу, те је открила детаље из приватног живота које јавност до сада није знала, а чини се да је током интервјуа била и те како искрена. Наташа Беквалац је вечерас гостовала у… »

Вести дана »