Povezane vesti

Novi zločin u Beogradu: Muškarac ubio ženu i sina u Centru za socijalni rad (foto) (video) Deda ubijenog anđela (4) otkriva…

Novi zločin u Beogradu: Muškarac ubio ženu i sina u Centru za socijalni rad (foto) (video) Deda ubijenog anđela (4) otkriva…

Telegraf 12.07.2017
Nezapamćeni zločin, pratite na Telegrafu, upravo se uključujemo uživo s lica mesta. Muškarac Marko N., 30-ih godina ubio je suprugu Maju Đ. u Centru za socijalni rad u Rakovici i ubio sina, saznaje Telegraf.rs. On je još jednu radnicu Centra za… »
Ministar Stefanović zakazao hitan sastanak zbog ubistva u Centru za socijalni rad u Rakovici Deda ubijenog anđela (4) otkriva…

Ministar Stefanović zakazao hitan sastanak zbog ubistva u Centru za socijalni rad u Rakovici Deda ubijenog anđela (4) otkriva…

Telegraf 12.07.2017
Muškarac M.N., 30-ih godina ubio je suprugu M. Đ. u Centru za socijalni rad u Rakovici i ubio sina. Ministar policije Nebojša Stefanović zakazao je hitan sastanak sa ministrima pravde i rada zbog u bistva u Centru za socijalni rad u Rakovici. Novi… »
Ja sam očajna! Ovako više ne može! Vapaj uživo, na ivici suza, koordinatorke Sigurne kuće posle ubistva žene i deteta…

Ja sam očajna! Ovako više ne može! Vapaj uživo, na ivici suza, koordinatorke Sigurne kuće posle ubistva žene i deteta…

Telegraf 12.07.2017
- Pre sedam dana na isti način ubijena je Olga Lovrić, a mi se od tad nismo opametili - očajna je Vesna Stanojević. Pre samo 7 dana Milan Lovrić ubio je svoju ženu Olgu Lovrić u Centru za socijalni rad na Novom Beogradu. Danas je M. N. počinio… »
Stefanović sazvao hitan sastanak s ministrima pravde i rada

Stefanović sazvao hitan sastanak s ministrima pravde i rada

Studio B 12.07.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović sazvao je hitan sastanak sa ministrima pravde i rada i socijalne zaštite, Nelom Kuburović i Zoranom Ðorđevićem, a nakon današnjeg ubistva u Centru za socijalni rad u Rakovici. U Centru za socijalni… »
Muškarac ubio ženu i dete u Centru za socijalni rad u Rakovici

Muškarac ubio ženu i dete u Centru za socijalni rad u Rakovici

Studio B 12.07.2017
Muškarac star oko 40 godina ubio ženu i četvrogodišnje dete ispred Centr za socijalni rad u Rakovici. Ministar Stefanović sazvao hitan sastanak sa ministrima pravde i rada. Muskarac, čije ime se ne navodi, usmrtio je danas ženu i dete u Centru za… »
Beograd: Muškarac ubio ženu i dijete ispred centra za socijalni rad

Beograd: Muškarac ubio ženu i dijete ispred centra za socijalni rad

Slobodna Evropa 12.07.2017
Ministar unutrašnjih poslova Srbie Nebojša Stefanović zatražio je najoštriju kaznu za muškarca koji je ispred centra za socijalni rad u Beogradu danas ubio bivšu ženu i dijete kojem je bilo četiri i po godine, što je već drugo ubistvo u nekom… »
Sastanak troje ministara povodom ubistva žene i deteta: Muškarac ranije osuđivan zbog držanja oružja

Sastanak troje ministara povodom ubistva žene i deteta: Muškarac ranije osuđivan zbog držanja oružja

Insajder 12.07.2017
Čovek koji je danas ubio ženu i dete u centru za socijalni rad u Rakovici je i ranije osuđivan zbog neovlašćenog držanja oružja, rekla je ministarska Nela Kuburović na konferenciji za novinare povodom današnjeg ubistva žene i deteta u Centru za… »
Muškarac ubio ženu i dete u Centru za socijalni rad u Rakovici (VIDEO)

Muškarac ubio ženu i dete u Centru za socijalni rad u Rakovici (VIDEO)

Sputnik 12.07.2017
U Centru za socijalni rad u ulici Miška Kranjca 12 u Beogradu muškarac je nožem ubio ženu i petogodišnje dete. Povređena su i tri radnika Centra. Ministar Stefanović zakazao je hitan sastanak sa ministrima pravde i rada. Dete je nakon uboda nožem… »

Vesti dana »