Povezane vesti

Željko i Jovana Joksimović: Nismo očekivali blizance

Željko i Jovana Joksimović: Nismo očekivali blizance

Tračara 15.07.2017
A post shared by HELLO! Magazin Srbija (@hellomagazinsrbija) on Jul 13, 2017 at 12:53pm PDT Jovana i Željko Joksimović uskoro će postati roditelji blizanaca, a u novom intervjuu par je otkrio da im je ova informacija ulepšala život. “To je bilo… »
Jovana Joksimović konačno otkrila kako je reagovala kada je saznala da nosi blizance!

Jovana Joksimović konačno otkrila kako je reagovala kada je saznala da nosi blizance!

Vesti online 15.07.2017
Željko i Jovana Joksimović s nestrpljenjem čekaju dan kada će se njihova porodica prošiti za još dva člana, budući da lepa voditeljka i pevač čekaju blizance. Par već ima sina Kostu kojem je sve podređeno, pa bebe dolaze na pripremljenu… »
Ovako je Jovana Joksimović reagovala kad je saznala da čeka blizance!

Ovako je Jovana Joksimović reagovala kad je saznala da čeka blizance!

Svet plus 15.07.2017
Jovana Joksimović, popularna voditeljka i supruga kantautora Željka Joksimovića, otkrila je kako je reagovala na saznanje da će dobiti blizance. Velika radost i sreća je kad u kuću dolazi novi član porodice, a kad ih je dvoje, onda se sve to… »
Jovana Joksimović šokirana: Mislila sam da se lekar šali!

Jovana Joksimović šokirana: Mislila sam da se lekar šali!

Kurir 15.07.2017
Jovana i Željko Joksimović ne mogu da dočekaju dolazak blizanaca na svet. Voditeljka i popularni pevač radovali su se kada su saznali da će imati prinove, a sama činjenica da će istog dana dobiti dve bebe još više je ulepšala njihov harmonični… »
"Mislila sam da se lekar šali"

"Mislila sam da se lekar šali"

Mondo 15.07.2017
Lepa voditeljka o trenutku kada je saznala da će roditi blizance. Jovana i Željko Joksimović uskoro će postati roditelji blizanaca. Lepa voditeljka Jutarnjeg programa Pink televizije otkrila je kako je reagovala kada joj je lekar saopštio radosnu… »

Vesti dana »