Povezane vesti

Šest meseci zatvora za podizanje spomenika Puniši Račiću!

Šest meseci zatvora za podizanje spomenika Puniši Račiću!

Vesti online 21.07.2017
Milosav Dukić, predsednik Odbora za podizanje spomen-obeležja Puniši Račiću, postigao je sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Beranama sporazum o priznanju krivice i kažnjen je šest meseci zatvora, uslovno na dve godine. - Ja sam svu krivicu… »
Podigao spomenik Puniši Račiću, pa završio u zatvoru! (foto)

Podigao spomenik Puniši Račiću, pa završio u zatvoru! (foto)

BK TV 21.07.2017
Predsednik Odbora za podizanje spomen obeležja poslaniku Radikalne stranke Puniši Račiću, u njegovoj rodnoj Slatini kod Andrijevce, Milosav Miško Dukić, sklopio je sporazum o priznanju krivice i prihvatio kaznu od pola godine zatvora, uslovno na dve… »
Zbog podizanja spomenika Puniši Račiću kazna pola godine zatvora

Zbog podizanja spomenika Puniši Račiću kazna pola godine zatvora

Večernje novosti 21.07.2017
Predsednik Odbora za podizanje spomenika Puniši Račiću postigao dogovor sa državnim tužilaštvom i prihvatio je kaznu od pola godine zatvora, uslovno na dve godine. Predsednik Odbora za podizanje spomen obeležja poslaniku Radikalne stranke Puniši… »
Kažnjen uslovno za podizanje spomenika Puniši Račiću

Kažnjen uslovno za podizanje spomenika Puniši Račiću

Slobodna Evropa 21.07.2017
Milosav Dukić, predsjednik Odbora za podizanje spomen-obilježja Puniši Račiću, postigao je sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Beranama sporazum o priznanju krivice, te je kažnjen šest mjeseci zatvora, uslovno na dvije godine. "Ja sam svu krivicu… »
Šest meseci zatvora za podizanje spomenika Puniši Račiću

Šest meseci zatvora za podizanje spomenika Puniši Račiću

N1 Info 21.07.2017
Milosav Dukić, predsednik Odbora za podizanje spomen-obeležja Puniši Račiću, postigao je sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Beranama sporazum o priznanju krivice i kažnjen je šest meseci zatvora, uslovno na dve godine. "Ja sam svu krivicu… »

Vesti dana »