Povezane vesti

Tokom 2016. prijavljeno 119 slučajeva trgovine ljudima

Tokom 2016. prijavljeno 119 slučajeva trgovine ljudima

N1 Info 27.07.2017
Tokom 2016. godine Centru za zaštitu žrtava trgovine ljudima prijavljeno je 119 žrtava ove vrste organizovanog kriminala, ali se pretpostavlja da je stvaran broj višestruko veći, rečeno je na predstavljanju godišnjeg izveštaja te ustanove. Izvor… »
U Srbiji godišnje oko stotinu prijavljenih žrtava trgovine ljudima

U Srbiji godišnje oko stotinu prijavljenih žrtava trgovine ljudima

RTS 27.07.2017
Žene žrtve trgovine ljudima pre svega su izložene seksualnoj eksploataciji, a muškarci radnoj eksploataciji. Polovinu svih žrtava čine deca. U Srbiji se godišnje otkrije oko stotinu žrtava trgovine ljudima, od čega su polovina deca, a… »
Prijavljeno 119 slučajeva trgovine ljudima

Prijavljeno 119 slučajeva trgovine ljudima

Radio 021 27.07.2017
Tokom 2016. godine Centru za zaštitu žrtava trgovine ljudima prijavljeno je 119 žrtava ove vrste organizovanog kriminala, ali se pretpostavlja da je stvaran broj višestruko veći, rečeno je na predstavljanju godišnjeg izveštaja te nevladine… »
U Srbiji godišnje oko stotinu žrtava trgovine ljudima

U Srbiji godišnje oko stotinu žrtava trgovine ljudima

Dnevnik 27.07.2017
BEOGRAD: U Srbiji se godišnje otkrije oko stotinu žrtava trgovine ljudima, od čega su polovina deca, a zabrinjavajuće je što su žrtve izložene višestrukoj ekspoataciji, rečeno je danas na predstavljanju godišnjeg izveštaja Centra za zaštitu… »

Vesti dana »