Povezane vesti
Najniža nezaposlenost u eurozoni od 2009.
Al Jazeera 31.07.2017
Stopa nezaposlenosti u 19-članoj eurozoni pala je na 9,1 posto jer jača ekonomski oporavak Evrope. Nezaposlenost u eurozoni pala je u junu na najniži nivo od februara 2009. godine, jer je ekonomski oporavak Evrope nastavio da jača, pokazali su podaci… »
Inflacija u evrozoni u julu ostala na 1,3 odsto
Novi magazin 31.07.2017
Inflacija u evrozoni u julu je bila stabilna na 1,3 odsto, ispod cilja Evropske centralne banke koja bi zbog toga mogla da bude opreznija u ukidanju programa stimulacije provrede. Evropska kancelarija za statistiku Eurostat saopštila je danas da je… »
Vesti dana »

Reakcije na Vučićev poziv studentima: "Hapsiš i biješ, a kad vidiš da te se ne plaše glumiš mirotvorca"
Radio 021 pre 17 minutajoš 71 povezana

Jako nevreme podogilo sever Srbije: Vetar čupa drveće iz korena, gromovi paraju nebo: U ovom gradu je najkritičnije (foto, video)
Blic pre 21 minutajoš 66 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 55 povezanih

Menja se granica za "crvenu zonu" potrošnje struje – sa 1.600 na 1.200 kWh
RTS pre 2 satajoš 22 povezane