Povezane vesti
FMP nastavio da se pojačava: Univerzitetski reprezentativac stigao u Železnik
Hot sport 06.08.2017
FMP iz Železnika nastavlja da se pojačava pred start nove sezone u ABA ligi. Nakon Boža Đumića, Stefana Pota i Maverika Rouana, FMP je angažavao i univerzitetskog reprezentativca Srbije Nemanju Nenadića. Nenadić je sa „Panterima“ potpisao trogodišnji… »
FMP doveo Nenadića, LJubičić izabrao Igokeu
Sportski žurnal 06.08.2017
Nemanja Nenadić (23, 197), bivši igrač Dunava, potpisao je trogodišnji ugovor sa FMP-om. Nenadić pokriva pozicije beka i krila, a u protekloj sezoni bio je jedan od najzapaženijih igrača Dunava iz Starih Banovaca, jednog od najprijatnijih iznenađenja… »
FMP: doveo pojačanje iz Univerzitetske reprezentacije
Sportal blic 05.08.2017
Nemanja Nenadić, bivši košarkaš Dunava, potpisao je u subotu trogodišnji ugovor sa FMP-om. Foto: KK FMP / Promo Nemanja Nenadić Rođeni Beograđanin ima 23 godine, visok je 197 centimetara i igra na pozicijama visokog beka i niskog krila. U protekloj… »
Vesti dana »

Američki derbi koji interesuje Novaka: Tijafo ostao na Đokovićevom putu, mogao bi ga sačekati u osmini finala
Telegraf pre 5 satijoš 10 povezanih

Gotovo bez promene: Zvanični srednji kurs danas je 117,1757 dinara za evro
Kurir pre 18 minutajoš 1 povezana

(Video) Konačno otkriveno ko je minirao Severni tok: Nemački istražioci identifikovali svih 7 diverzanata, evo kako je umešan Zelenski, pronađeni ključni dokazi
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Borba za opstanak na Kim: Delegacija Srpske liste razgovarala sa Trokazom o problemima Srba
Blic pre 5 satijoš 1 povezana