Povezane vesti
Vazura o finansijskom stanju Partizana: Isplatili smo sve plate
Večernje novosti 17.08.2017
Imamo sad čak i obaveze prema Ademu Ljajiću, Stefanu Saviću i njegovom menadžeru, prema braći Šćepović - Marku i Stefanu - a znate kad su svi oni igrali - kaže generakni direktor srpskog prvaka. ULAZAK u Ligu Evrope doneo bi Partizanu mnogo više… »
Partizan - Stabilizovali finansije, plaše se starih dugova, ovo je prva investicija!
Sportske.net 17.08.2017
FK Partizan bi u narednom periodu mogao da investira na razne načine. Generalni direktor Partizana Miloš Vazura otkrio je da crno-beli konačno mogu da se pohvale stabilnom finansijskom situacijom. Pored zarade igranjem u Evropi, Partizan je odlično… »
Partizan: Finansije stabilne!
Mondo 17.08.2017
Prvi put posle više godina, u Partizanu se hvale da su stabilizovali finansijsko poslovanje. "Više se ne duguje nijedna plata, od sada plata mesec za mesec", kaže generalni direktor Miloš Vazura. Otkrio detalje prodaje Leonarda. Prodaja štopera… »
Vesti dana »
![„Sretnimo se na Sretenje“: Studenti pozvali na protest i 15-časovnu blokadu u Kragujevcu](https://nstatic.net/614/38930614zdtkwn.jpg)
„Sretnimo se na Sretenje“: Studenti pozvali na protest i 15-časovnu blokadu u Kragujevcu
N1 Info pre 1 satjoš 10 povezanih
![BLOG: U toku blokada Pupinovog mosta, u Nišu počela protestna šetnja](https://nstatic.net/922/38929922ljozsw.jpg)
BLOG: U toku blokada Pupinovog mosta, u Nišu počela protestna šetnja
N1 Info pre 4 minutajoš 17 povezanih