Povezane vesti

Vučić: Promene Ustava samo ako imamo široki konsenzus; opozicija nikada neće pobediti na izborima

Vučić: Promene Ustava samo ako imamo široki konsenzus; opozicija nikada neće pobediti na izborima

Blic 18.08.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da će u ustavne promene Srbija ići samo ako bude postojao široki konsenzus. - „Nećemo ništa oktroisati, bez obzira na većinu koju imamo. Ili ćemo imati širok konsenzus ili nećemo ići u to -… »
Njihov san je fotelja, a moj putevi i autoputevi: Vučić o raskolu u opoziciji

Njihov san je fotelja, a moj putevi i autoputevi: Vučić o raskolu u opoziciji

Press 18.08.2017
Hoću da ostavimo deci Srbije nešto na šta će biti ponosni, rekao je predsednik Republike. Foto: Tanjug Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Vladičinom Hanu da ne želi da se bavi navodnim “raskolom među opozicijom“. - Ne bavim se… »
Oglasio se Vučić: Kiparski model nije rešenje za Kosovo!

Oglasio se Vučić: Kiparski model nije rešenje za Kosovo!

Pravda 18.08.2017
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da “kiparski model“ nije rešene za Kosovo jer on znači zamrznut konflikt u narednih 100 ili 200 godina. “Naši ljudi vole da čuju daj nam kiparski, izraelsko-jordanski, Svetog Petra model. Pustite mi modele… »
Vučić: Opozicija neće pobediti

Vučić: Opozicija neće pobediti

Danas 18.08.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se ne bavi raskolom u opoziciji, jer kako je objasnio, bili oni zajedno ili rastavljeno - rezultat im je isti, pošto o vlasti u Srbiji odlučuju građani na izborima, a ne oni i strani ambasadori… »

Vesti dana »