Povezane vesti

Mihajlović: Koridor 10 za mene već završen

Mihajlović: Koridor 10 za mene već završen

Radio 021 13.09.2017
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da će kompletan Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018. Mihajlović je podvukla da je u prethodnih pet godina izgrađeno više od… »
Mihajlović: Za mene je Koridor 10 već završen

Mihajlović: Za mene je Koridor 10 već završen

Nova ekonomija 13.09.2017
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je u Pressingu N1 da će kompletan Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018. Ministarka je poručila i da iza vraćanja Nacrta zakona o… »
Mihajlović: Koridor gotov do februara 2018. godine

Mihajlović: Koridor gotov do februara 2018. godine

Pravda 13.09.2017
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da će kompletan Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018. Mihajlović je, gostujući u Presingu TV N1, podvukla da je u prethodnih… »
Mihajlović: Za mene je Koridor 10 završen

Mihajlović: Za mene je Koridor 10 završen

Danas 12.09.2017
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je u utorak uveče da će Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018 i da iza vraćanja Nacrta zakona o rodnoj ravnopravnosti na doradu… »

Vesti dana »