Mihajlović: Koridor 10 za mene već završen

Mihajlović: Koridor 10 za mene već završen

Radio 021 sreda, 13. septembar 2017.
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da će kompletan Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018.
Mihajlović je podvukla da je u prethodnih pet godina izgrađeno više od 160 kilometara autoputa uz ocenu da je to "fantastičan rezultat". Dodala je da će samo ove godine u saobraćaj biti pušteno gotovo 100 kilometara autoputa - u... »

Mihajlović: Za mene je Koridor 10 već završen

Nova ekonomija sreda, 13. septembar 2017.
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je u Pressingu N1 da će kompletan Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018. Ministarka je poručila i da iza vraćanja Nacrta zakona o rodnoj ravnopravnosti na doradu, ne stoje lični... »

"Ove godine 100 km auto-puta, a u subotu..."

B92 sreda, 13. septembar 2017.
B92: "Ove godine 100 km auto-puta, a u subotu..."
Beograd -- Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da će kompletan Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018.
Mihajlović je, gostujući u Presingu TV N1, podvukla da je u prethodnih pet godina izgrađeno više od 160 kilometara autoputa uz ocenu da je to "fantastičan rezultat". Dodala je da će samo ove godine u saobraćaj biti pušteno gotovo... »

Mihajlović: Koridor gotov do februara 2018. godine

Pravda sreda, 13. septembar 2017.
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da će kompletan Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018.
Mihajlović je, gostujući u Presingu TV N1, podvukla da je u prethodnih pet godina izgrađeno više od 160 kilometara autoputa uz ocenu da je to "fantastičan rezultat". Dodala je da će samo ove godine u saobraćaj biti pušteno gotovo... »

Mihajlović: Za mene je Koridor 10 završen

Danas sreda, 13. septembar 2017.
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je u utorak uveče da će Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018 i da iza vraćanja Nacrta zakona o rodnoj ravnopravnosti na doradu, ne stoje lični sukobi u Vladi. Mihajlović je u... »

Mihajlović: Koridor gotov do februara 2018. godine

Blic sreda, 13. septembar 2017.
Mihajlović je, gostujući večeras u Presingu TV N1, podvukla da je u prethodnih pet godina izgrađeno više od 160 kilometara autoputa uz ocenu da je to "fantastičan rezultat". Dodala je da će samo ove godine u saobraćaj biti... »
©2017 Netmark d.o.o.