Povezane vesti

Ubijen poznati advokat na ulazu u zgradu: Stravično ubistvo u Jagodini (foto)

Ubijen poznati advokat na ulazu u zgradu: Stravično ubistvo u Jagodini (foto)

Telegraf 13.09.2017
Mladi jagodinski advokat Nemanja Stojanović ubijen je noćas oko 3 sata ispred svoje zgrade. Policija traga za napadačima koji su noćas ubili advokata Nemanju Stojanovića, sina poznatog jagodinskog advokata Mikija Stojanovića. Dejanu iz Jagodine… »
Ovo je Nemanja, advokat koji je ubijen u Jagodini dok je ulazio u svoju zgradu (foto)

Ovo je Nemanja, advokat koji je ubijen u Jagodini dok je ulazio u svoju zgradu (foto)

Telegraf 13.09.2017
Nemanja je Pravni fakultet završio u Kragujevcu. Advokat Nemanja Stojanović (25) ubijen je jutros oko 3 sata na ulazu u svoju zgradu u Jagodini. Ubijen poznati advokat na ulazu u zgradu: Stravično ubistvo u Jagodini Nemanja potiče iz advokatske… »
Bolesno: Žena na Fejsbuku slavi ubistvo mladog advokata iz Jagodine (foto)

Bolesno: Žena na Fejsbuku slavi ubistvo mladog advokata iz Jagodine (foto)

iKragujevac 13.09.2017
Nepoznata ženska osoba bukvalno na svom Fejsbuk profilu slavi jutrošnje ubistvo mladog advokata iz Jagodine Nemanje Stojanovića (25), koji je ubijen ispred samog ulaza u svoju zgradu. Prema pisanju portala Infocentrala, osoba koja se krije iza lažnog… »
Sestra ubijenog Nemanje u šoku: "Znam da ti ideš na bolje mesto, anđele moj mali i znam da ćeš da me čuvaš!" (foto)

Sestra ubijenog Nemanje u šoku: "Znam da ti ideš na bolje mesto, anđele moj mali i znam da ćeš da me čuvaš!" (foto)

iKragujevac 13.09.2017
Porodica i prijatelji mladog advokata Nemanje Stojanovića koji je noćas ubijen u sačekuši o preminulom mladiću imaju samo reči hvale. Nemanja Stojanović (26), sin poznatog advokata Mikija Stojanovića ubijen je noćas oko 3 sata u sačekuši ispred… »
Bolesno: Žena na Fejsbuku slavi ubistvo mladog advokata iz Jagodine (FOTO)

Bolesno: Žena na Fejsbuku slavi ubistvo mladog advokata iz Jagodine (FOTO)

Telegraf 13.09.2017
- Lovačke, kasapske i pravničke kuće se zatiru. Nije na odmet da se to zna - napisla je nepoznata ženska osoba. Nepoznata ženska osoba bukvalno na svom Fejsbuk profilu slavi jutrošnje ubistvo mladog advokata iz Jagodine Nemanje Stojanovića (25)… »
Detalji tragedije: Klasična sačekuša, niko ništa nije video (foto)

Detalji tragedije: Klasična sačekuša, niko ništa nije video (foto)

iKragujevac 13.09.2017
Advokat Nemanja Stojanović (26) iz Jagodine ubijen je u noći između utorka i srede oko 2.45 ispred zgrade u kojoj je stanovao u ulici Braće Dirak 35. Prema rečima portparola Višeg tužilaštva u Jagodini Nenada Necića, ubica je ispalio četiri… »
Dve verzije ubistva mladog advokata u Jagodini: Moguće da su ga pomešali s nekim drugim jer voze isti automobil!

Dve verzije ubistva mladog advokata u Jagodini: Moguće da su ga pomešali s nekim drugim jer voze isti automobil!

Telegraf 13.09.2017
Likvidator sačekao mladog jagodinskog advokata ispred zgrade u kojoj je živeo i u ulazu u njega ispalio četiri hica i nestao, a da od stanara sem pucnjave niko ništa nije video. Dva su motiva koja se za sada spominju u vezi sa ovim ubistvom. Advokat… »
Ispovest stanara iz zgrade gde je živeo ubijeni advokat: "Čuo sam da mu je pucao u srce, a onda da ga je overio"

Ispovest stanara iz zgrade gde je živeo ubijeni advokat: "Čuo sam da mu je pucao u srce, a onda da ga je overio"

Telegraf 13.09.2017
Prema rečima portparola Višeg tužilaštva u Jagodini Nenada Necića, ubica je ispalio četiri metka u Nemanju, a nadležni organi rade na otkrivanju identiteta ubice i motiva. Advokat iz Jagodine Nemanja Stojanović ubijen je rano jutros ispred zgrade… »
Ubistvo u Srbiji: Mladi advokat upucan ispred zgrade

Ubistvo u Srbiji: Mladi advokat upucan ispred zgrade

iKragujevac 13.09.2017
Policija traga za napadačima koji su noćas ubili advokata Nemanju Stojanovića, sina poznatog jagodinskog advokata Mikija Stojanovića. Mladi jagodinski advokat Nemanja Stojanović (25) ubijen je noćas oko 3 sata ispred svoje zgrade u Jagodini. Kako… »
Studirao je u Kragujevcu: Ovo je Nemanja (25), advokat koji je ubijen dok je ulazio u svoju zgradu (foto)

Studirao je u Kragujevcu: Ovo je Nemanja (25), advokat koji je ubijen dok je ulazio u svoju zgradu (foto)

iKragujevac 13.09.2017
Advokat Nemanja Stojanović (25) ubijen je jutros oko 3 sata na ulazu u svoju zgradu u Jagodini. Nemanja potiče iz advokatske porodice. Sin je poznatog advokata Mikija Stojanovića. Nemanja je, kako se može videti na njegovom Fejsbuk profilu, Pravni… »

Vesti dana »