Povezane vesti
Krunić izgubila u četvrtfinalu turnira u Tokiju
Beta 15.09.2017
Srpska teniserka Aleksandra Krunić nije danas uspela da se plasira u polufinale turnira u Tokiju, pošto je izgubila od domaće teniserke, 171. na WTA listi, Miju Kato posle dva seta, 1:6, 3:6. Krunić, 67. teniserka sveta, izgubila je za 70 minuta, a… »
Krunić bez polufinala turnira u Tokiju
Dnevnik 15.09.2017
TOKIO : Srpska teniserka Aleksandra Krunić nije uspela da se plasira u polufinale turnira u Tokiju, pošto je izgubila od Mije Kato iz Japana 6:1, 6:3. Krunić je neočekivano lako poražena od 171. teniserke sveta, bez napravljenog brejka i za samo 73… »
Stop u Tokiju
Mondo 15.09.2017
Aleksandra Krunić zaustavljena je u četvrtfinalu turnira u prestonici Japana. Foto: AP/Frank Franklin II Aleksandra Krunić imala je dobru mini seriju na turniru u Tokiju, ali je ona okončana u četvrtfinalu. Srpska teniserka je poražena ubedljivo od… »
Nije uspela: Aleksandra Krunić stala na korak do polufinala Tokija
Hot sport 15.09.2017
Trenutno najbolja srpska teniserka nije se domogla polufinala turnira u Tokiju, isprečila se domaća takmičarka Mija Kato. Krunićeva je u četvrtfinalu poražena od 104 mesta slabije rangirane teniserke, pa se ovaj izgubljeni meč može smatrati… »
Vesti dana »

Smenjivaće se kiša, sunce, oblaci u ovom delu zemlje biće 22 stepena
Dnevnik pre 2 satajoš 11 povezanih

Dve osobe poginule u požaru u Lazarevcu: Vatrogasci ih mrtve izvukli iz stana (video)
Blic pre 1 satjoš 11 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
Radio 021 pre 1 satjoš 9 povezanih